Odśnieżanie Dachów

Odśnieżanie dachu – czemu warto skorzystać z pomocy profesjonalistów

Praca na wysokości zawsze wiąże się z ryzykiem. Niebezpieczeństwo wzrasta, jeśli roboty prowadzone są w okresie zimowym, kiedy dach jest śliski. Dodatkowo, osuwające się z niego sople i warstwy zamarzniętego śniegu mogą ważyć nawet kilkaset kilogramów. Odśnieżanie dachów bez specjalistycznych zabezpieczeń może okazać się niebezpieczną brawurą. Takie zadanie najlepiej powierzyć specjalistom, którzy dysponują odpowiednim ekwipunkiem.

Usuwanie śniegu i sopli z dachu – kiedy jest konieczne

Jeśli zima jest łagodna, odśnieżanie dachu nie jest koniecznością. Jednak zalegający długo na płaskim dachu śnieg jest prawdziwym niebezpieczeństwem. Nawet nowe budynki wybudowane z poszanowaniem sztuki budowlanej mogą zostać uszkodzone pod naporem grubej warstwy zlodowaciałego śniegu. W niektórych wypadkach właściciel lub administrator budynku może zostać wyzwany do odśnieżenia dachu przez straż miejską lub nadzór budowlany a uchylanie się od tego obowiązku skutkuje odpowiedzialnością karną. Nasza firma pracuje na wysokościach, dbając o odpowiednie zabezpieczenie pracowników a także czyszczonego terenu. Dysponujemy środkami zabezpieczającymi pracowników w różnych warunkach – również podczas pracy na spadzistych powierzchniach oraz przy niezabezpieczonych krawędziach dachów płaskich.

Odśnieżanie dachów cena

Ceny na usługę odśnieżania dachów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni. Zapytaj nas o ceny na odśnieżanie dachówkontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.