O Nas

Profesjonalne czyszczenie dachów

Jesteśmy profesjonalnym serwisem sprzątającym. Naszą specjalizacją jest czyszczenie i odśnieżanie dachów. Wykonujemy także inne prace porządkowe z dojazdem do klienta. Pracujemy szybko i wydajnie, wykorzystując niezwykle efektywne urządzenia do czyszczenia parowego. Myjemy dachy o wykonane z różnych materiałów – pokryć dachowych, dachówki i blachodachówki a także tarasy i elewacje.

Przeprowadzamy drobne prace serwisowe i remontowe na dachach. Konserwacja dachów obejmuje zabezpieczenie dachówki, malowanie pokryć dachowych, impregnowanie i czyszczenie gontów. Oferujemy także czyszczenie i udrażnianie systemów rynnowych.

Profesjonalne czyszczenie dachów

Prace serwisowe na dachu

Nasi pracownicy są przygotowani do pracy w różnych, nawet trudnych warunkach. Dbamy o to, by prowadzone przez nas prace serwisowe i porządkowe p

rzebiegały sprawnie i bardzo bezpiecznie. Troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego preferujemy ekologiczne metody czyszczenia. Staramy się do minimum ograniczyć zużycie wody oraz detergentów i innych środków chemicznych. Gwarantujemy olśniewające rezultaty.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z nami.