Czyszczenie Gontu

Czyszczenie gontów drewnianych i bitumicznych

Dachy z gontu są bardzo efektowne, ale bez regularnego czyszczenia i konserwacji mogą zostać uszkodzone przez czynniki zewnętrzne oraz mech i porosty. Nasz serwis sprzątający oferuje usuwanie zabrudzeń z dachów gontowych poprzez czyszczenie gontu ekologiczną myjnią parową. Przed wykonaniem usługi, analizujemy starannie strukturę dachu i materiał, z którego został wykonany, aby prawidłowo dobrać ciśnienie w myjce oraz właściwe środki pielęgnujące. W skład naszej kompleksowej usługi mycia dachów wchodzi także impregnowanie, dzięki któremu dach zachowa na dłużej swój ładny wygląd. Pierwsze impregnowanie może być wykonane już na nowym budynku.

Ekologiczne mycie gontów

Myjki parowe, których używamy, uważane są za jeden z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych dla środowiska naturalnego środków sprzątających. Podgrzana do bardzo wysokiej temperatury para wodna, stopniowo wnika w strukturę czyszczonego dachu i rozpuszcza zabrudzenia – zarówno te organiczne jak i brud, sadzę czy osady przemysłowe. Stosowane przez nas środki chemiczne są całkowicie biodegradowalne. Po zabiegu – poza efektem olśniewającej czystości – pozostaje jedynie niewielka ilość ścieków. Czyszczenie gontów może być przeprowadzone także w pobliżu osób o obniżonej odporności, dzieci i alergików, ponieważ w trakcie zabiegu nie są wykorzystywane żadne silne substancje chemiczne.

Czyszczenie gontu ceny

Ceny na usługę czyszczenia gontu kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie gontukontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.