Czyszczenie dachów

Czyszczenie dachów wykonujemy dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Nasza firma czyszczeniem dachów zajmuje się od kilku lat zdobywając doświadczenie, które pozwala nam na uzyskanie jak najlepszych efektów. Para wodna i specjalistyczne środki czyszczące w połączeniu z odpowiednio dopasowanym ciśnieniem sprawią, że dach lub dachówka odzyska błysk i otrzymają od nas elegancki oraz nowy wygląd.  Przeprowadzamy dokładne mycie, czyszczenie i konserwację pokryć dachowych, dachów, dachówki i gontu. Czyścimy powierzchnie dachowe kryte dachówką ceramiczną, betonową i blachodachówką. Usuwamy środków biodegradowalnych podczas mycia dachów, dlatego też nasze usługi są w pełni ekologiczne. Jednocześnie środki, których używamy pozwalają na usuwanie nawet najbardziej trwałych zabrudzeń powstających na dachach.

Czyszczenie dachów

Czyszczenie dachu cena

Aby podać pełny cennik na czyszczenie dachów lub, żeby ustalić cenę konserwacji dachu proponujemy darmową wycenę u Państwa lub o przesłanie zdjęć  wraz z podaniem wielkości dachu w metrach kwadratowych. Na ostateczną kwotę usługi czyszczenia dachu ma wpływ kilka  czynników, między innymi: wielkość czyszczonej powierzchni, zabrudzenie oraz dostępność.

Odśnieżanie dachów oraz usuwanie sopli

W czasie zimy przeprowadzamy działania związane z odśnieżaniem dachów oraz z usuwaniem sopli. Nasi pracownicy posiadają wszelkie zezwolenia, szkolenia oraz uprawnienia pozwalające im na wykonywanie pracy na wysokości.

Oferujemy również fachową pomoc telefoniczną w zakresie wykonywanych przez nas usług, zapraszamy do działu kontakt, gdzie znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje.